بسمه تعالی
معرفی شرکت پارس آتی رو غرب اروند

تاریخچه:
شرکت پارس آتی رو غرب اروند با مشارکت بانک صنعت و معدن استان خوزستان فعالیت خود را با استفاده از تجربیات متخصصین صنعت نفت ایران و هندوستان در سه حوزه ، گروه فنی و مهندسی (ساخت پالایشگاهی)،گروه تولید و گروه بازرگانی در سال ۱۳۸۶ اغاز نموده است .
این شرکت با ایجاد ارتباط و پیوند سازنده و خلاق بین مشتریان داخلی و خارجی موجب توسعه سهم بازار در کلیه محصولات از طریق افزایش توان رقابتی گردیده است.
تلاش جمعی کارکنان در جهت رشد و تعالی اهداف شرکت موجب بهره وری منابع انسانی (توانمند سازی ، تخصص گرایی،دانش محوری و تناسب ساختاری) گردیده است .
دراین راستا پالایشگاه پارس آتی رو غرب اروند ، واقع در سایت صنعتی منطقه آزاد اروند بخش خرمشهر با مساحت ۱۳۵۰۰ مترمربع ، تاسیس و به مرحله بهره برداری و تولید رسیده است . این پالایشگاه با هدف تولید محصولاتی شامل انواع هیدروکربن های سبک وسنگین،انواع حلالهای گروه ۴۰۰ ،انواع روغن خودرو (موتورودنده) وصنعتی جهت مصارف داخلی وخارجی، انواع تینرهای ساختمانی وصنعتی، بالابرنده اکتان و انواع گریس تاسیس و در آبانماه ۱۳۹۴ به بهره برداری  رسید .

untitled-1

ازلحاظ موقعیت جغرافیایی این پالایشگاه که در ارتفاع ۷ متری از سطح دریا قرار دارد و نزدیکی به شهرهای آبادان، بندر امام خمینی ، اهواز ، ماهشهر و دسترسی و نزدیکی به پالایشگاه های آبادان، عسلویه وهمچنین پتروشیمی های آبادان،رازی، بندر امام ، بو علی سینا و سایر تولید کنندگان و تامین کنندگان بزرگ مواد اولیه مورد نیاز برای تولید و تکمیل سبد محصولات پالایشگاه پارس آتی رو غرب اروند می باشد . قرارگرفتن در مسیر ترانزیت و کریدورهای بزرگ حمل و نقل دریایی و زمینی شامل پایانه مرزی شلمچه و بندر نفتی اروند و بندر امام و همچنین سهولت دسترسی به شریان اصلی حمل و نقل جاده ای از دیگر مزایای پالایشگاه پارس آتی رو می باشد .

چارت سازمانی این شرکت :

00